Bytové interiéry


Naše bytové studio nabízí našim stávajícím i budoucím zákazníkům nadstandardní aindividuální péči v oblasti interiérů jak kancelářských tak i bytových. Atraktivní sortiment je reakcí na nově vznikající sitě komerčně zaměřených obchodních řetězců nabízející v rámci globalizace sortiment, který nepříliš uspokojí zákazníka toužícího po dostupném, ale origináně řešeném interiéru.


 

Filozofií našeho bytového studia je tedy nabídnout zákazníkům kvalitní a neokoukané zboží vzorkovým prodejem. Domníváme, že v příjemném prostředí bytového studia se lépe vybírá sortiment, který vás bude obklopovat. Velice výhodné řešení vzorkovny, kde lze kombinovat jednotlivé zboží, porovnávat odstíny, barevná řešení a typová provedení sedacích souprav, bytového nábytku, tapet, záclon, dekoračních látek, žaluzií a nepřeberné množství podlahových krytin, potěší každého, kdo rád rozhoduje o svém prostředí, ve kterém stráví nejvíce volného času. Samozřejmostí naší nabídky je poradenství při tvorbě interiéru.

Snahou vyjít vstříc našim zákazníkům je zavedení možnosti pořídit si veškerý sortiment námi nabízeného zboží rozšířený o domácí spotřebiče na splátky. K tomuto účelu jsme připraveni uzavřít s Vámi úvěrové smlouvy za společnosti HOME Credit a. s. a TRIANGL leasing.